Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dzień bezpłatnej komunikacji miejskiej

W piątek (27 września) w związku z marszem klimatycznym – przejazdy Warszawskim Transportem Publicznym będą bezpłatne. Dzień bezpłatnej komunikacji miejskiej obowiązuje m.in. w metrze, autobusach wszystkich linii – w tym podmiejskich L oraz tramwajach.


Nie kasujemy biletów

Na piątek (27 września) w zaplanowano Wielki Warszawski Marsz Klimatyczny. Stolica solidaryzuje się z jego uczestnikami i dlatego przejazdy Warszawskim Transportem Publicznym będą tego dnia bezpłatne. Biletów nie trzeba będzie kasować na obszarze 1. i 2. strefy biletowej  w autobusach, tramwajach, metrze i pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej. Za darmo będzie można także korzystać z parkingów „Parkuj i jedź”.


Wyjątek

Bezpłatne przejazdy nie obowiązują w ramach oferty „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD”, czyli w pociągach Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Aby korzystać z tych środków komunikacji należy mieć ważny bilet ZTM lub bilet przewoźnika kolejowego.

Autor: ZTM

2019-09-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer