Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Czterech przedstawicieli w powiecie

Gmina Konstancin-Jeziorna będzie miała czterech przedstawicieli w Radzie Powiatu Piaseczyńskiego. W niedzielnych wyborach mieszkańcy największym zaufaniem obdarzyli: Sergiusza Muszyńskiego, Marię Mioduszewską, Ksawerego Guta i Sebastiana Januszkę.

Znamy już pełen skład nowej Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Gminę Konstancin-Jeziorna będą w niej reprezentować: Sergiusz Muszyński (KWW Prawo i Sprawiedliwość), który zdobył 893 głosy, Maria Mioduszewska (KWW Nasza Gmina-Nasz Powiat) - 792 głosy, a także Ksawery Gut (KW Platforma Obywatelska) - 777 głosów i Sebastian Januszko (KW Platforma Obywatelska) - 654 głosy.

Skład nowej Rady Powiatu Piaseczyńskiego:

1. Wojciech Jerzy Ołdakowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Katarzyna Agnieszka Paprocka (KW Prawo i Sprawiedliwość)

3. Marcin Jacek Żegliński (KW Prawo i Sprawiedliwość)

4.Daniel Stanisław Putkiewicz (KW Platforma Obywatelska RP)

5. Ewa Katarzyna Lubianiec (KW Platforma Obywatelska RP)

6. Włodzimierz Henryk Rasiński (KW Platforma Obywatelska RP)

7. Tadeusz Edward Ross (KW Platforma Obywatelska RP)

8. Józef Zalewski (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)

9. Katarzyna Agnieszka Obłąkowska-Kubiak (KWW Wspólne Razem)

10. Michał Grzesło (KW Prawo i Sprawiedliwość)

11. Honorata Kalicińska (KW Prawo i Sprawiedliwość)

12. Zdzisław Jerzy Lis (KW Platforma Obywatelska RP)

13. Maria Małgorzata Bernacka-Rheims (KW Platforma Obywatelska RP)

14. Bożena Zarzeczna (KW Prawo i Sprawiedliwość)

15. Arkadiusz Strzyżewski (KW Platforma Obywatelska RP)

16. Dariusz Antoni Zieliński (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)

17. Marek Rutowicz (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)

18. Sergiusz Franciszek Muszyński (KW Prawo i Sprawiedliwość)

19. Sebastian Karol Januszko (KW Platforma Obywatelska RP)

20. Ksawery Gut (KW Platforma Obywatelska RP)

21. Maria Mioduszewska (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)

22. Robert Andrzej Lichocki (KW Prawo i Sprawiedliwość)

23. Tadeusz Zdzisław Sztop (KW Platforma Obywatelska RP)

24. Zygmunt Laskowski (KW Platforma Obywatelska RP)

25. Bożena Poterała (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)

26. Marcin Mariusz Albinowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

27. Kazimierz Julian Porębski (KW Platforma Obywatelska RP)

28. Sylwester Rajmund (KW Platforma Obywatelska RP)

29. Sylwester Rajmund Puchała (KWW Nasz Gmina - Nasz Powiat)
Pełne wyniki głosowania oraz protokoły są do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Piaseczyńskiego.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer