Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Harmonogram wyboru sołtysów

Od 15 lutego w gminie Konstancin-Jeziorna rozpoczną się spotkania, na których mieszkańcy będą wybierać nowych sołtysów. Z kolei na osiedlach należących do gminy: Obory, Mirków i Grapa wybrany zostanie nowy zarząd. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wyborach. Poniżej szczegółowy harmonogram spotkań, które potrwają do 1 marca.


Harmonogram zebrań wiejskich

15 lutego 2015 roku (niedziela)

1. Sołectwo Dębówka, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Dębówce,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

2. Sołectwo Parcela, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Parceli,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

3. Sołectwo Kępa Okrzewska, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kępie Okrzewskiej,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15,

4. Sołectwo Kierszek, miejsce zebrania: sala OSP w Skolimowie,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

5. Sołectwo Turowice, miejsce zebrania: Dom Ludowy w Słomczynie,

I termin: godz. 16.30, H termin godz. 16.45

6. Sołectwo Piaski, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Piaskach,

I termin: godz. 17.00, II termin godz. 17.15

7. Sołectwo Bielawa, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Bielawie,

I termin: godz. 17.30, II termin godz. 17.45

8. Sołectwo Borowina, miejsce zebrania: stadnina w Borowinie,

I termin: godz. 18.00, II termin godz. 18.15

9. Sołectwo Cieciszew, miejsce zebrania: sala OSP w Cieciszewie,

I termin: godz. 19.00, II termin godz. 19.15


21 lutego 2015 roku (sobota)

1. Sołectwo Kępa Oborska, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kępie Okrzewskiej,

I termin: godz. 17.30, II termin godz. 17.45


22 lutego roku (niedziela)

1. Sołectwo Kawęczyn, miejsce zebrania: Dom Ludowy w Słomczynie,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

2. Sołectwo Czarnów, miejsce zebrania: „Sołtysówka” ul. Partyzantów,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

3. Sołectwo Okrzeszyn, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kępie Okrzewskiej

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

4. Sołectwo Ciszyca, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Ciszycy,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

5. Sołectwo Opacz, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Opaczy,

I termin: godz. 17.30, II termin godz. 17.45

6. Sołectwo Kawęczynek, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kawęczynku,

I termin: godz. 18.00, II termin godz. 18.15


23 lutego 2015 roku (poniedziałek)

1. Sołectwo Słomczyn, miejsce zebrania: Dom Ludowy w Słomczynie,

I termin: godz. 18.00, II termin godz. 18.15


28 lutego 2015 roku (sobota)

1. Sołectwo Obórki, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kępie Okrzewskiej

I termin: godz. 17.30, II termin godz. 17.45

1 marca 2015 roku (niedziela)

1. Sołectwo Łęg, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Łęgu,

I termin: godz. 15.00, II termin godz. 15.15

2. Sołectwo Czernidła, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Czernidłach,

I termin: godz. 17.00, II termin godz. 17.15

3. Sołectwo Habdzin, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Habdzinie,

I termin: godz. 17.00, II termin godz. 17.15

4. Sołectwo Gassy, miejsce zebrania: świetlica wiejska w Gassach,

I termin: godz. 19.00, II termin godz. 19.15


Harmonogram Ogólnych Zebrań Mieszkańców Osiedli:

20 lutego 2015 roku (piątek)

Osiedle Mirków, miejsce zebrania: Mirków, ulica Jaworskiego 24

I termin: godz. 18.00, II termin godz. 18.15


21 lutego 2015 roku (sobota)

Osiedle Obory, miejsce zebrania: Przedszkole w Oborach,

I termin: godz. 17.00, II termin godz. 17.15


28 lutego 2015 roku (sobota)

Osiedle Grapa, miejsce zebrania: Grapa, ulica Sobieskiego 6,

I termin: godz. 17.00, II termin godz. 17.15

Autor: PWOS

2015-02-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer