Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Sprawcy kradzieży i włamań zatrzymani

Policjanci z konstancińskiego komisariatu zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzewanych o dokonywanie kradzieży i włamań do budynków mieszkalnych na terenie gminy. Apelujemy do osób poszkodowanych o kontakt z komisariatem, gdzie zabezpieczona została odzyskana biżuteria i kosztowności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie od pewnego czasu zajmowali się sprawą kradzieży i włamań do budynków mieszkalnych na terenie gminy. Trop poprowadził ich do jednego z hoteli robotniczych w Warszawie. Tu wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie dokonali zatrzymania trzech mężczyzn podejrzewanych o związek z tą sprawą.

Trzech obywateli Gruzji w wieku od 23 do 36 lat trafiło do policyjnej celi. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie. Podczas przeprowadzonej akcji zabezpieczono znaczną ilość kosztowności i biżuterii. 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu prawowitych właścicieli odzyskanych rzeczy, prosimy o kontakt
z Komisariatem Policji w Konstancinie-Jeziornie, ul. Polna 1, lub pod numerem telefonu 22 60 45 861.

Autor:

2018-04-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer