Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Napisz maila do radnego

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna od wtorku (10 lutego) mogą pisać maile do swoich radnych. Każdy z rajców otrzymał służbowe konto pocztowe, co znacznie przyśpieszy i ułatwi kontakt z wyborcami.

Konstancinianie bez wychodzenia z domu mogą kontaktować się z miejskimi radnymi. Magistrat we wtorek (5 lutego) uruchomił dla każdego z rajców indywidualne konta poczty elektronicznej. Adres mailowy do radnego wygląda następująco: imię i nazwisko (przedzielone kropką)@konstancinjeziorna.pl, na przykład do Andrzeja Cieślawskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej maile z prośbami i problemami wysyłamy na: andrzej.cieslawski@konstancinjeziorna.pl.

Ponadto utworzona została dodatkowa skrzynka mailowa. Dzięki temu wiadomość wysłaną na adres: radamiejska@konstancinjeziorna.pl otrzymają wszyscy konstancińscy radni.  A to wszystko z myślą o mieszkańcach, którzy teraz o dogodnej porze mogą napisać wiadomość do swojego przedstawiciela. 

Lista radnych oraz ich oficjalne adresy e-mail :

Imię i nazwisko radnego E-mail
Andrzej Cieślawski - przewodniczący rady andrzej.cieslawski@konstancinjeziorna.pl
Alfreda Konopka - wiceprzewodnicząca rady alfreda.konopka@konstancinjeziorna.pl
Grażyna Chojnowska - wiceprzewodnicząca rady grazyna.chojnowska@konstancinjeziorna.pl
Robert Baran robert.baran@konstancinjeziorna.pl
Renata Dąbrowska renata.dabrowska@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Głowacki arkadiusz.glowacki@konstancinjeziorna.pl
Adam Grzegorzewski adam.grzegorzewski@konstancinjeziorna.pl
Katarzyna Jacyna katarzyna.jacyna@konstancinjeziorna.pl
Mariusz Kucicki mariusz.kucicki@konstancinjeziorna.pl
Izabela Skonecka izabela.skonecka@konstancinjeziorna.pl
Aneta Słomba aneta.slomba@konstancinjeziorna.pl
Jolanta Stradecka jolanta.stradecka@konstancinjeziorna.pl
Jadwiga Magdziarz jadwiga.magdziarz@konstancinjeziorna.pl
Tomasz Nowicki tomasz.nowicki@konstancinjeziorna.pl
Zenobia Tuszyńska zenobia.tuszynska@konstancinjeziorna.pl
Iwona Wiercińska iwona.wiercinska@konstancinjeziorna.pl
Elżbieta Wiktorowicz elzbieta.wiktorowicz@konstancinjeziorna.pl
Agata Wilczek agata.wilczek@konstancinjeziorna.pl
Włodzimierz Wojdak wlodzimierz.wojdak@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Zewar arkadiusz.zewar@konstancinjeziorna.pl
Cezary Żegliński cezary.zeglinski@konstancinjeziorna.pl

Autor: Patryk Siepsiak

2015-02-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer