Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Trwają zapisy do biegu im. T. Hopfera

Trwają jeszcze zapisy do biegu im. Tomasza Hopfera, który w sobotę (27 września) odbędzie się w Konstancinie-Jeziornie. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 25 września.

Bieg jest częścią uroczystości nadania konstancińskiej ścieżce zdrowia imienia Tomasza Hopfera - dziennikarza sportowego, popularnego komentatora TVP - i odbędzie się w sobotę (27 września), w przededniu 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Dla jego uczestników będzie to świetna okazja do ostatniego treningu. Tym bardziej, że organizator - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - zapewnia startującym w maratonie transport z Warszawy do Konstancina-Jeziorny (odjazd o godz. 13.00 spod Stadionu Narodowego - zbiórka od ul. Wybrzeże Szczecińskie, powrót ok. godz. 16.30).

Trasa konstancińskiego biegu liczy 5 km - dwie pętle po 2,5 km. Linia startu i mety będzie usytuowana przy ścieżce zdrowia, ul. Od Lasu 1 przy Gospodzie Zalewajka. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 15.00. Na najlepszych czekają puchary.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są elektronicznie, e-mail: biuro@gosir-konstancin.pl do 25 września. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin biegu dostępny jest poniżej.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer