Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Utrudnienia na ul. Bielawskiej

Uwaga kierowcy! Od środy (22 października) do czwartku (23 października) demontowany będzie nieczynny tor kolejowy przebiegający w poprzek ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Trzeba przygotować się na utrudnienia.

W związku z planowanymi pracami ul. Bielawska zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Świetlicową do skrzyżowania z ul. Rynkową. Na czas prowadzenia robót dla samochodów wyznaczony został objazd - biegnie on ul. Warszawską (od ronda im. Armii Krajowej). 

Zmianie ulegnie też trasa linii 710 - zlikwidowany zostanie przystanek "Południowa" zlokalizowany na ul. Bielawskiej. Autobusy będą się zatrzymywały na przystankach "Polna" znajdujących się na ul. Warszawskiej.

Na utrudnienia muszą się przygotować nie tylko kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Szczególną ostrożność powinni zachować również uczniowie pobliskich szkół. - Prosimy rodziców o uprzedzenie dzieci o planowanych pracach - mówi Mirosław Michalak, kierownik Wydziału Dróg Gminnych konstancińskiego magistratu. 

Roboty potrwają od 22 do 23 października. Oprócz demontażu torów, w miejscu ich przebiegu położony zostanie asfalt i odtworzony chodnik. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer