Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Uwaga! Zmiana tras 710, N50, L15, L21 i L28

Tagi:

W związku z kompleksową przebudową ulicy Mirkowskiej, z dniem 18 września 2017 r. (poniedziałek) nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 710, N50 i linii lokalnych L15, L21, L28. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

Linia 710


Autobus jadący z Warszawy, skręci w lewo w ulicę Mirkowską, następnie skręci w prawo w ul. Bielawską, a na rondzie AK w Jeziornie, skręci w lewo w ul. Warszawską, i dalej pojedzie stałą trasą do Piaseczna.

Autobus jadący z Piaseczna, na rondzie Jana Pawła II, skręci w lewo w ul. Warszawską, następnie skręci w prawo w ul. Bielawską, potem w lewo w ul. Mirkowską, w prawo w ul. Warszawską, a dalej pojedzie stałą trasą do Warszawy.
Autobus tej linii nie będzie kursował ul. Mirkowską na odcinku od ul. Bielawskiej do Alei Wojska Polskiego. Przewidywany termin przywrócenia tego odcinka to 31 października 2017 r. Na ul. Bielawskiej w pobliżu ronda AK w Jeziornie, zorganizowane zostaną tymczasowe przystanki dla podróżujących w każdą stronę.


Autobus nocny N50
Autobus jadący z Warszawy skręci w lewo w ul. Mirkowską, następnie w prawo w ul. Bielawską, na rondzie AK w Jeziornie skręci w lewo w ul. Warszawską i dalej pojedzie stałą trasą.


Autobusy linii L15, L21, L28
Jadący z Borowiny, z Góry Kalwarii, Baniochy, od 18 września 2017 r. skręcą z ul. Warszawskiej w prawo w ul. Mirkowską i dojadą do biurowca Metsa Tissue (Mirków). Stąd wrócą ul. Mirkowską, skręcą w lewo w ul. Bielawską, a na rondzie AK w Jeziornie skręcą w lewo w ul. Warszawską i dalej pojadą stałą trasą.
W zależności od harmonogramu robót budowlanych na ul. Mirkowskiej, linie te będą kursowały także inną trasą. Na rondzie Jana Pawła II skręcą w Aleję Wojska Polskiego, następnie skręcą w lewo w ul. Mirkowską, przy biurowcu Metsa Tissue (Mirków) zawrócą i pojadą w Aleję Wojska Polskiego. Od ronda Jana Pawła II pojadą stałą trasą. 

O terminie zmiany trasy L15, L21, L28 na powyższą, będziemy Państwa na bieżąco informować.
Wszystkie autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy.


Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.


Za czasowe utrudnienia przepraszamy.

Autor: Cezary Puchniarz

2017-09-15

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer