Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Grupa musicalowa Tugeder

Grupa musicalowa „Tugeder” powstała przy Konstancińskim Domu Kultury w październiku 2010 roku z myślą o wszystkich, którzy kochają taniec i śpiew. Celem zajęć jest wychowanie młodzieży poprzez aktywne działanie, kształtowanie umiejętności pracy w zespole, a także wszechstronny rozwój muzyczny, taneczny i aktorski. Wspieramy i promujemy inicjatywy twórcze dzieci i młodzieży na rzecz środowiska rówieśniczego. Uczestnikom zajęć oferujemy możliwość pracy z zawodowymi muzykami, którzy z pasją przekazują swoje doświadczenie i wiedzę. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz instrumentom, grupa „Tugeder” może rozwijać swoje pasje oraz uczestniczyć w artystycznym życiu Konstancina-Jeziorny.
Instruktorem grupy jest Misza Hairulin - absolwent liceum muzycznego w klasie chóralnej oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie kontrabasu. Kompozytor muzyki rozrywkowej i filmowej („Jutro idziemy do kina”, „Testosteron”, „In the name of”), muzyki do reklam i programów telewizyjnych.

Autor: Magdalena Gordon-Wesołowska (KDK)

2014-09-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer