Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zespół Tańca Artystycznego "Sonata"

Zespół Tańca Artystycznego "Sonata" działa przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. 

Kierownik i choreograf: Lidia Leszczyńska

Zespół Tańca Artystycznego "Sonata" powstał w 2001 r. z inicjatywy Danuty Ciołkiewicz, ówczesnego dyrektora Konstancińskiego Domu Kultury. Jego założycielką i prowadzącą jest Lidia Leszczyńska. Jest to zespół, w którym młodzież poznaje różne formy taneczne - począwszy od klasycznych poprzez kabaretowe i rewiowe, a skończywszy na disco. Choreograf zespołu Lidia Leszczyńska proponuje określonej grupie wybrany rodzaj w zależności od wieku, stopnia zaawansowania technicznego oraz dojrzałości do realizowania form trudniejszych.

"Sonata" ma na swoim koncie liczne występy m.in.: na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku, na festiwalu polonijnym w Słupsku, w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Łęgowie, na festiwalu Siedmiu Kultur w Nowym Targu i na corocznym koncercie "Etiuda Dzieciom” organizowanym na Placu Zamkowym w Warszawie. Priorytetem dla zespołu są jednak wszelkie uroczystości i gminne oraz akcje charytatywne, na których "Sonaty" nigdy nie braknie.

Dyplomy, osiągnięcia oraz bogatą galerię zdjęć można znaleźć na stronie: www.etiuda.waw.pl.

KONTAKT

GOSiR: 22-754-61-86

Lidia Leszczyńska: 22-754-68-28, 505-116-859, 531-782-892

E-mail: biuro@etiuda.waw.pl

Autor: POWS

2014-09-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer