Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zespół teatralny „ad rem”

Zespół teatralny „ad rem” powstał w połowie 2012 roku. Pod opieką instruktora teatralnego Ewy Cielesz, dziewięcioro dorosłych uczestników poznaje tajemnice sceny po drugiej stronie kurtyny. Każdy poniedziałkowy wieczór spędzają w sposób przynoszący im radość i satysfakcję. Warsztaty składające się z rozmaitych zadań scenicznych, improwizacji, zabaw i scenek, prowadzą do celu, którym jest spektakl teatralny. „ad rem” jest doskonałym sposobem na wzmocnienie poczucia własnej wartości poprzez dobrą zabawę w miłym, sympatycznym gronie, samorealizację, rozwój kreatywności,a przede wszystkim rozwijanie pasji, jaką staje się teatr.
Instruktor Ewa Cielesz - absolwentka studiów podyplomowych w PWST w Krakowie ze specjalizacją Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Historyczny i Pedagogiczny. Autorka utworów scenicznych, bajek, poezji dla dzieci i dla dorosłych. Opublikowała m.in. „Dla was dzieciaki”, „Skarby z szuflady”, „Sentymenty”, „Między jasnością i czernią”. 

Autor: Magdalena Gordon-Wesołowska (KDK)

2014-09-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer