Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Ostatni piknik lata

Pierwszy weekend września to nie tylko Festiwal Otwarte Ogrody. Już w najbliższą sobotę (5 września) w Parku Zdrojowym odbędzie się też piknik Polskich Sieci Energetycznych. Bawimy się od godz. 14.

Piknik rodzinny organizowany jest przy współpracy z Polskimi Sieciami Energetycznymi, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz pracowników PSE. W programie imprezy przewidziano mnóstwo rodzinnych atrakcji, a ukoronowaniem dnia będzie koncert znakomitego saksofonisty - Marcina Nowakowskiego, który zagra o godz. 20 w amfiteatrze. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od lat 90. Współpracował m.in. z: Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Marylą Rodowicz i De Mono. Muzyk ma na swoim koncie trzy solowe albumy: “Smooth Night”, “Better Days” i “Shine”. To będzie prawdziwa muzyczna uczta. Wstęp bezpłatny, a bawimy się od godz. 14.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-09-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer