Rejestr zwierząt odłowionych na terenie gminy

Tagi:

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna uruchomił rejestr zwierząt odłowionych na terenie gminy. Dzięki niemu mieszkańcy mogą sprawdzić m.in. czy ich zaginionego pupila nie ma w prowadzonej bazie.

Rejestr zawiera nie tylko datę i miejsce odłowienia zwierzaka, ale także jego zdjęcie. W aktualizowanej na bieżąco bazie znajdziemy listę pupili czekających na swoich właścicieli lub na ludzi o dobrych sercach, którzy zabiorą któregoś z nich do własnego domu.

Ponadto przypominamy. Jeśli zaginął Ci pies lub kot skontaktuj się ze Strażą Miejską w Konstancinie-Jeziornie (ul. Sobieskiego 5, tel. 22-757-65-49, 602-291-864), a jeśli chciałbyś przygarnąć któreś ze znajdujących się w bazie zwierząt zgłoś się do Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 31, budynek galerii Lima, tel.: 22-717-53-99 wew. 109, 110).

Rejestr zwierząt odłowionych na terenie gminy znajdziemy TUTAJ.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-09