Informacje o Konstancińskiej Karcie Mieszkańca

Konstancińska Karta Mieszkańca

2018-08-13

Konstancińska Karta Mieszkańca to program skierowany do mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy mieszkają na terenie miasta i gminy Konstancin-Jeziorna i rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie.

Rośnie zainteresowanie kartą mieszkańca

2015-01-16

140 mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna ma już swoją kartę mieszkańca. Dzięki niej od nowego roku mniej płacą m.in. za bilety komunikacji miejskiej. Plastikowy dokument uprawnia też do zniżek na płatne zajęcia organizowane przez Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Karta mieszkańca od stycznia, zostań jej partnerem

2015-01-16

Konstancinianie będą mieć swoją kartę mieszkańca. Dzięki niej od stycznia przyszłego roku mniej zapłacą m.in. za: bilety komunikacji miejskiej, płatne zajęcia w domu kultury i ośrodku sportu oraz żłobek. To jednak nie wszystko. Obecnie magistrat poszukuje partnerów, którzy przyłączą się do programu.