Baza organizacji pozarządowych - informacje ogólne

Baza organizacji pozarządowych zarejestrowanych i działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna powstała na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego oraz ankiet dostarczonych do urzędu przez zainteresowane podmioty.

Aktualizacja

Organizacje, które chcą zostać umieszczone w bazie proszone są o wypełnienie i odesłanie poniższego formularza. Zmiany danych można dokonywać bezpośrednio w Biurze Komunikacji Społecznej UMiG – tel. 22 484 24  45 lub e-mail: komunikacjaspoleczna@konstancinjeziorna.pl

Uwaga: Gmina Konstancin-Jeziorna nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność zapisów wykazu danych organizacji pozarządowych ze stanem faktycznym, z uwagi na fakt, iż wszystkie dane pochodzą od podmiotów zewnętrznych.

Autor: Biuro Komunikacji Społecznej

2016-10-20