Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Archiwum konkursów ofert

Drugi otwarty konkurs ofert

Drugi otwarty konkurs ofert

2018-09-11

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił drugi otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki, kultury, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, ratownictwa, integracji społecznej i ochrony środowiska. O dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty. Nabór projektów trwa do 3 września, do godz. 15.00.

więcej

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2018 roku

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2018 roku

2018-08-09

Od 12 stycznia do 12 lutego organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty mogą ubiegać się o wsparcie na realizację zadań publicznych z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki, kultury, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, ratownictwa, integracji społecznej i ochrony środowiska. Do podziału jest 237 tys. zł.

więcej

Otwarty konkurs ofert dla NGO

Otwarty konkurs ofert dla NGO

2017-10-04

Organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty po raz kolejny mogą ubiegać się o wsparcie na realizację zadań publicznych z zakresu m.in. kultury, turystyki, ratownictwa, ochrony środowiska, integracji społecznej oraz podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej. Konstanciński magistrat na oferty czeka do 22 września.

więcej

Otwarty konkurs ofert

Otwarty konkurs ofert

2017-04-12

Od 8 lutego do 2 marca organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty mogą ubiegać się o wsparcie na realizację zadania publicznego z zakresu m.in. kultury, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, ratownictwa, integracji społecznej i ochrony środowiska. W tym roku do podziału jest 100 tys. zł.

więcej

Konkurs na realizację zadań publicznych

Konkurs na realizację zadań publicznych

2017-04-12

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki. Organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty na złożenie wniosku mają czas do 20 stycznia 2017 r.

więcej

Wyniki IV konkursu ofert

Wyniki IV konkursu ofert

2017-04-12

Rozstrzygnięty został czwarty otwarty konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i tradycji narodowej. Warsztaty artystyczne dla najmłodszych, halowe turnieje sportowe dla dzieci i seniorów oraz jednodniowe wycieczki dla uczniów - oto niektóre z zadań jakie otrzymają dofinansowanie z gminy Konstancin-Jeziorna.

więcej

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer