Bezpłatna nauka pływania dla seniorów

Zachęcamy seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna do udziału w bezpłatnych zajęciach nauki pływania. Pierwsze spotkanie już we wtorek, 2 października.

Zajęcia są bezpłatne dla seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna, a prowadzi je Integracyjny Klub Sportowy „Konstancin”. Spotkania odbywają się w pływalni Centrum Kompleksowej Rehabilitacji przy ul. Gąsiorowskiego 12/14 dwa razy w tygodniu – we wtorki w godz. 10.15-11.00 i w czwartki w godz. 11.15-12.00. Pierwsze zajęcia już 2 października.

Zajęcia nauki pływania dla seniorów zostały dofinansowane z Budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor: BKS

2018-10-01