Organizacjo promuj swoje wydarzenia

Organizacje pozarządowe realizujące działania na rzecz mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna mogą promować swoje wydarzenia i aktywności za pośrednictwem Biura Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Samorząd Konstancina-Jeziorny współpracuje z organizacjami pozarządowymi na wielu płaszczyznach. Jedną z form współpracy, o charakterze pozafinansowym, jest udostępnienie stowarzyszeniom czy fundacjom przestrzeni do promowania wydarzeń i działalności, prowadzonych bezpłatnie dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Do dyspozycji organizacji są:

W celu promocji wydarzeń oraz aktywności proszę wysłać zredagowane treści na adres: komunikacjaspoleczna@konstancinjeziorna.pl. Bardzo mile widziane jest dodawanie grafik związanych z promowanym wydarzeniem. Informacja zostanie opublikowana po uprzedniej akceptacji pracowników Biura Komunikacji Społecznej.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-04-06