Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zajęcia dla seniorów

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla seniorów. Zadanie realizowane przez Fundację Świat Seniora zostało wsparte finansowo przez gminę Konstancin-Jeziorna. Spotkania starują 7 maja.

Dotacja

Oferta Fundacji Świat Seniora na realizację zadania publicznego pn. "Podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna" została wyłoniona w otwartym konkursie. Samorząd na przeprowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla seniorów przyznał dotację w wysokości 5 tys. zł.

Zajęcia bezpłatne

Fundacja rozpoczęła już nabór uczestników na bezpłatne zajęcia, które wystartują 7 maja i potrwają do 27 lipca. Ćwiczenia będą odbywały się w poniedziałki i piątki od godz. 16.00 do godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Każdy uczestnik otrzyma matę do ćwiczeń oraz taśmę i kij gimnastyczny, które będzie mógł wykorzystać także przy ćwiczeniach wykonywanych samodzielnie w domu.

Zajęcia służące wzmocnieniu całej sylwetki, w tym stawów prowadzone będą w małych grupach przez wykwalifikowany personel. Każdy senior może liczyć na indywidualną rozmowę i poradę w swojej sprawie.

Zapisy

Na zajęcia można zapisać się telefoniczne pod numerem: 505 597 177, elektronicznie - wysyłając maila na adres: światseniora@swiatseniora.pI lub osobiście w siedzibie fundacji przy ul. Warszawskiej 21 A.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-04-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer