Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Terminarz dyżurów radnych

Terminarz indywidualnych spotkań radnych Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny z mieszkańcami.


Radni pełnią dyżur w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Świetlicowa 1) lub w wyznaczonym przez siebie miejscu (szczegóły w poniższej tabeli). 

Imię i nazwisko radnego Termin dyżuru Telefon/e-mail
Andrzej Cieślawski
przewodniczący rady
każda środa w godz. 14.00-16.00 664-391-527
andrzej.cieslawski@konstancinjeziorna.pl
Alfreda Konopka wiceprzewodnicząca rady trzeci wtorek miesiąca w godz. 14.00-16.00

drugi wtorek od godz. 18.00-19.00 w lokalu Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18
alfreda.konopka@konstancinjeziorna.pl
Grażyna Chojnowska wiceprzewodnicząca rady pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16.00 793-702-254
grazyna.chojnowska@konstancinjeziorna.pl
Robert Baran drugi wtorek miesiąca w godz. 15.00-16.00 608-156-685
robert.baran@konstancinjeziorna.pl
Renata Dąbrowska trzeci czwartek miesiąca w godz. 15.00-16.00
W czerwcu dyżur będzie prowadzony w świetlicy w Kępie Okrzewskiej.
608-280-916
renata.dabrowska@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Głowacki pierwszy czwartek miesiąca w godz. 8.00-9.00 arkadiusz.glowacki@konstancinjeziorna.pl
Adam Grzegorzewski każdy wtorek w godz. 11.00-12.00 adam.grzegorzewski@konstancinjeziorna.pl
Katarzyna Jacyna pierwsza środa miesiąca w godz. 10.00-11.00, inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu  katarzyna.jacyna@konstancinjeziorna.pl
Mariusz Kucicki 2017: Dyżur w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (z wyjątkiem maja, lipca i sierpnia), w Domu Ludowym w Słomczynie w godz.18.00-19.00. Inne terminy spotkań po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. 728-332-840
mariusz.kucicki@konstancinjeziorna.pl
mariuszkucicki@gmail.com
Izabela Skonecka pierwsza środa m-ca godz. 15.00-16.00, inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu izabela.skonecka@konstancinjeziorna.pl
Aneta Słomba pierwszy wtorek miesiąca w godz. 10.00-11.00 aneta.slomba@konstancinjeziorna.pl
Jolanta Stradecka po uzgodnieniu telefonicznym jolanta.stradecka@konstancinjeziorna.pl
Jadwiga Magdziarz pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godz. 14.00-15.00 jadwiga.magdziarz@konstancinjeziorna.pl
Tomasz Nowicki 2016: 3.02, 2.03, 6.04, 11.05, 1.06
w Zespole Szkół Integracyjnych nr 5 (ul. Szkolna 7) w godz. 18.00-20.00
Indywidualne dyżury po wcześniejszym uzgodnieniu: 508-834-352
tomasz.nowicki@konstancinjeziorna.pl

Strony www:
www.radnynowicki.pl
facebook.com/radnynowick
Zenobia Tuszyńska pierwsza środa miesiąca w godz. 15.00-16.00 zenobia.tuszynska@konstancinjeziorna.pl
Iwona Wiercińska pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.30-16.30 iwona.wiercinska@konstancinjeziorna.pl
Elżbieta Wiktorowicz drugi i czwarty piątek miesiąca w godz. 15.00-16.00 elzbieta.wiktorowicz@konstancinjeziorna.pl
Agata Wilczek 16 III, godz.18.00-19.00 Świetlica w Łęgu.
20 IV,godz.18.00-19.00 Dom Ludowy w Opaczy.
18 V godz.18.00-19.00 Dom Ludowy w Habdzinie.
15 VI godz.18.00- 19.00 Świetlica w Łęgu.
21 IX godz. 18.00-19.00 Dom Ludowy w Opaczy.
19 X godz.18.00-19.00 Dom Ludowy Habdzinie.
16 XI godz.18.00-19.00 Świetlica w Łęgu.
14 XII godz.18.00- 19.00 Dom Ludowy w Opaczy.
agata.wilczek@konstancinjeziorna.pl
Włodzimierz Wojdak pierwszy wtorek miesiąca w godz. 10.00-12.00 wlodzimierz.wojdak@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Zewar pierwszy wtorek miesiąca w godz. 15.00-16.00 arkadiusz.zewar@konstancinjeziorna.pl
Cezary Żegliński drugi czwartek miesiąca w godz. 15.00-16.00 cezary.zeglinski@konstancinjeziorna.pl

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-16

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer