Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Rozpoczął się nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, którzy ukończyli 25 lat. Siedem bloków tematycznych do wyboru, dwa dni szkoleniowe, wykwalifikowani instruktorzy. Burmistrz i konstanciński magistrat zapraszają!

Dotacja na szkolenia

W ramach realizacji projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”, w ramach umowy o powierzenie grantu z Fundacją Promocji Gmin Polskich, planowane jest przeprowadzenie 25 dwudniowych bezpłatnych szkoleń dla 12-osobowy grup. Podczas zajęć uczestnicy nabędą umiejętności: informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług publicznych. 


Do wyboru

Dla potrzeb realizacji projektu gmina Konstancin-Jeziorna zakupiła 24 laptopy. Osoby powyżej 25. roku życia mogą wziąć udział w jednym z siedmiu modułów szkoleniowych (szczegółowe opisy modułów do pobrania poniżej):

  • „Rodzic w Internecie”, 
  • „Mój biznes w sieci”, 
  • „Moje finanse i transakcje w sieci”, 
  • „Działam w sieciach społecznościowych”,
  •  „Tworzę własną stronę internetową (blog)”,
  •  „Rolnik w sieci”, 
  • „Kultura w sieci”.

Szkolenia będą prowadzone od 26 czerwca do 31 grudnia 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77.


Zgłoszenia

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu są zobowiązane do wypełnienia, podpisania i złożenia dokumentów określonych w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” – dostępnych poniżej oraz w Biurze Projektu znajdującym się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul.Piaseczyńskiej 77 (Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych pok. nr 107) w godzinach pracy urzędu (pon. w godz. 9.00–17.00, wt.–pt. w godz. 8.00–16.00).

Nabór kandydatów do projektu rozpoczął się w środę (5 czerwca) i będzie prowadzony na bieżąco, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników.
Do pobrania:

Autor: Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

2019-06-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer