Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

BO 2018: Zapraszamy na zajęcia sportowe

Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna.

Gimnastyka i taniec w Opaczy

Zajęcia prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, płaski brzuch i zumba są bezpłatne, a mogą z nich korzystać wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna. Ćwiczenia wystartowały 4 stycznia i odbywają się dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy.

W poniedziałki i czwartki

I tak w godz. 19.30 – 20.30 prowadzone są zajęcia płaski brzuch (poniedziałki) i zdrowy kręgosłup (czwartki). Z kolei w godz. 20.30 – 21.30 (poniedziałki i czwartki) zapraszamy na taneczną zumbę. Wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Promocja aktywności ruchowej – prowadzenie zajęć zdrowy kręgosłup i zumba

Zajęcia w ramach tego projektu będą realizowane od 23 stycznia do 28 czerwca oraz od 4 września do 18 grudnia 2018 r. Spotkania są bezpłatne, a mogą w nich uczestniczyć mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna. Miejsce zajęć to sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 4 w Słomczynie. Zapraszamy dwa razy w  tygodniu – we wtorki i czwartki – w godz. 19.00-20.00 na zajęcia Zdrowy kręgosłup, a w godz. 20.00-21.00 na taneczną zumbę.

Jednostką realizującą powyższe zadania jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.


Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-01-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer