Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ćwiczenia na trawie - dla każdego!

 „Ćwiczymy na trawie” to tegoroczna nowość, którą w lipcu i w sierpniu proponują Fundacja Violet Kiwi oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na mieszkańców, trzy razy w tygodniu, czekają bezpłatne zajęcia fitness.

Dla seniorów i dla mam

Akcja „Ćwiczymy na trawie” organizowana jest przy wsparciu finansowym gminy Konstancin-Jeziorna. Zajęcia wystartowały 3 lipca. Seniorów zapraszamy w poniedziałki o godz. 9.00 (zbiórka przy siłowni „pod chmurką”) na ćwiczenia relaksujące, rozluźniające ciało oraz aktywujące pracę mózgu.  Do świeżo upieczonych mam skierowany jest natomiast cykl zajęć edukacyjnych oraz kondycyjno-wzmacniających. Ćwiczenia trwają ok. 50 minut i adresowane są do pań z dziećmi do 1. roku życia.  W zajęciach mogą wziąć udział mamy już po ok. 6-8 tygodniach po porodzie naturalnym i 10-12 po cesarskim cięciu. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana fizjoterapeutka, w każdy poniedziałek o godz. 10.00. Na spotkania warto zabrać ze sobą zabawki dla dziecka, maty edukacyjne oraz kocyki. 

Dla wszystkich

W ramach „Ćwiczeń na trawie”  odbywają się również zajęcia dla osób szukających chwili relaksu. W każda środę, o godz. 18.00,  zapraszamy na spotkania z cyklu „W poszukiwaniu równowagi”. Będą to na przemian: zdrowy kręgosłup, pilates i streching. Wszystkie treningi odbywają się na świeżym powietrzu, w Parku Zdrojowym. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwają instruktorki Agata Maksymowicz-Kapturska i Dorota Pawlik. Nie zapomnij żeby przynieść ze sobą maty oraz wodę do picia.

W razie deszczu, zajęcie odbywają się sali gimnastycznej GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Inicjatorem i koordynatorem projektu jest Agnieszka Jarzębska-Isio.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-07-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer