Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dożynki w Gassach – zapraszamy wystawców

Sołectwo Gassy będzie gospodarzem tegorocznych gminnych dożynek. Za plony podziękujemy 1 września. Zapraszamy wystawców, producentów rolnych, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników do udziału w wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca.

Coroczne święto

Gminne dożynki po trzech latach powracają do Gassów nad Wisłą. Sołectwo – jako jedyne z naszej gminy – wyraziło chęć współorganizacji wydarzenia wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. I to właśnie w Gassach będziemy się bawić 1 września. W programie imprezy znajdą się m.in. występy artystyczne, liczne gry i konkursy, animacje dla dzieci oraz zabawa w rytmie disco. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą zespoły Enjoy, znany z hitów „Na ziemi raj” i „Zaczarowała mnie” oraz Moment, twórcy przeboju „Niebieskie oczy”.

Zgłoszenia wystawców

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności: twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich, producentów rolnych oraz firmy i instytucje, do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na własnych stoiskach handlowych. Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Można ją również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Dożynki 2019". Na zgłoszenia czekamy  do 31 lipca.


Dodatkowe informacje

Informujemy, że wystawcy muszą zorganizować stoisko we własnym zakresie – organizator nie zapewnia sprzętu wystawienniczego. Ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska, organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo udziału w charakterze wystawcy mają m.in. fundacje, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non profit oraz lokalni przedsiębiorcy. Uwaga! Organizator nie przewiduje możliwości udziału wystawców ze stoiskami gastronomicznymi oferującymi
produkty wytwarzane i przeznaczone do spożycia na miejscu – w tym napoje alkoholowe (dopuszczalne są m.in. lody, gofry, napoje bezalkoholowe, wata cukrowa, słodycze, sery itp.). Szczegóły w załączonym regulaminie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22 484 24 41.


Do pobrania:

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer