Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

O Budżecie Obywatelskim w jednym miejscu

W środę (22 marca) ruszyła strona internetowa poświęcona Budżetowi Obywatelskiemu Gminy Konstancin-Jeziorna. Od teraz wszystkie informacje na jego temat znajdziemy w jednym miejscu. Dodatkowo za pośrednictwem strony: konstancin.budzet-obywatelski.org złożymy projekt oraz zagłosujemy na wybrane pomysły mieszkańców.

BO po raz piąty

Przed nami piąta edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna. Ty razem do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł, w tym 700 tys. zł na zadania inwestycyjne i 300 tys. zł na zadania pozostałe z zakresu m.in. kultury, sportu i rekreacji. Nabór projektów rusza już 3 kwietnia. 

Nowa strona internetowa

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego od środy (22 marca) są dostępne w jednym miejscu. Pod adresem: konstancin.budzet-obywatelski.org znajdziemy m.in.: wskazówki jak przygotować projekt, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i cennik z przykładowymi, szacunkowymi kosztami wybranych zadań.

Wszystko w jednym miejscu

Z powyższej strony pobierzemy też niezbędne formularze, także w wersji edytowalnej i przejrzymy inicjatywy zgłoszone do BO w ubiegłym roku. A co najważniejsze - złożymy online nasz projekt do BO 2018, a we wrześniu zagłosujemy na wybrane pomysły mieszkańców.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: konstancin.budzet-obywatelski.org.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-03-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer