Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przeczytaj! Jest już nowy numer Biuletynu

Ukazał się nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. W majowym wydaniu piszemy m.in. o zmianach w prezydium Rady Miejskiej, darmowym internecie dla mieszkańców i gminnych inwestycjach. Jest też informator kulturalny i konkurs z nagrodami. Zachęcamy do lektury!

Biuletyn w piątek (31 maja) trafił do dystrybucji. Tradycyjnie można go znaleźć w: Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77), Bibliotece Publicznej (ul. Mirkowska 39A) i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15), Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15), Zakładzie Gospodarki Komunalnej (ul. Warecka 22), Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Rycerska 13), a także w ponad 100 punktach usługowo-handlowych na terenie całej gminy (m.in. w przychodniach zdrowia, sklepach spożywczych i z pieczywem, aptekach, Banku Spółdzielczym). Magazyn, za pośrednictwem Poczty Polskiej, do swoich skrzynek otrzymają także mieszkańcy m.in.: os. Grapa, Skolimowa, Klarysewa, os. Elsam i Czarnowa. 

Aktualne wydanie biuletynu dostępne jest też w wersji cyfrowej. Aby je przeczytać wystarczy wejść na stronę: issuu.com/konstancin-jeziorna. Biuletyn można też pobrać z naszej strony.Do pobrania:

Autor: Patryk Siepsiak

2019-05-31

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer