Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Skwer przy ul. Kołobrzeskiej w nowej odsłonie

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Kołobrzeskiej w Konstancinie-Jeziornie jest już otwarty. Mieszkańcy znajdą tu m.in. plac zabaw i siłownię plenerową. Inwestycja kosztowała ok. 450 tys. zł.

Już otwarte

Ta informacja z pewnością ucieszy mieszkańców Konstancina-Jeziorny. Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Kołobrzeskiej jest już otwarty. Na nowo wybudowanym skwerze atrakcji nie brakuje. Jedno jest pewne: tutaj nikt nie będzie się nudził. 


Dla małych i dużych

Dla dzieci powstała specjalna strefa zabaw, w której znajdą: urządzenie wielofunkcyjne, bujak „owieczkę”, karuzelę, liczydło, piramidę linową oraz 5 różnych rodzajów huśtawek. Osoby dorosłe natomiast zadbają o tężyznę fizyczną w strefie rekreacyjnej z sześcioma urządzeniami fitness do różnorodnych ćwiczeń. Chwilę oddechu złapiemy w strefie wypoczynku. Nie zapomniano o stojakach na rowery i ławeczkach, gdzie można odpocząć. Teren skweru jest oświetlony. 


Administrator

Inwestycja kosztowała ok. 450 tys. zł. Administratorem obiektu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.  


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak:

2019-06-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer