Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wspieramy lokalne firmy – wpisz się do bazy

Uwaga! Do 24 sierpnia 2020 r. wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do akcji „Wspieramy lokalne firmy”. Wyślij formularz i daj się znaleźć. Razem przetrwamy ten trudny czas!

Koronawirus wpłynął niemal na wszystkie aspekty naszego życia. Wiele małych i średnich firm wciąż boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Grupą, która została szczególnie dotknięta skutkami pandemii jest sektor usług konsumenckich, w takich dziedzinach działalności jak: restauracje i punkty gastronomiczne; hotele i pensjonaty, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz aktywność fizyczna, sport, rekreacja i rozrywka. 


Pomocna dłoń

Dlatego podajemy pomocną dłoń naszym lokalnym przedsiębiorcom i rozpoczynamy akcję informacyjną „Wspieramy lokalne firmy”. Jest ona skierowana do przedsiębiorców, którzy są zarejestrowani i prowadzą działalność gospodarczą w gminie Konstancin-Jeziorna. W ramach akcji stworzymy bazę lokalnych firm, którą zamieścimy w najbliższym wrześniowym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna, a w przypadku dużej liczby zgłoszeń, także w jego kolejnych numerach, oraz na naszej stronie internetowej w zakładce: Wspieramy lokalne firmy. 

Pamiętajmy, że korzystając z lokalnych usług wspieramy konstancińską społeczność i chronimy miejsca pracy. Jest to niezwykle ważne, bo to właśnie wpływy z podatków od miejscowych firm zasilają budżet gminy.


Zgłoszenia

Uwaga! Wydłużamy termin przyjmowania zgłoszenia. Czekamy na nie do 24 sierpnia 2020 r. Wypełniony formularz (do pobrania poniżej) należy przesłać na adres e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl. Uwaga! Każdy przedsiębiorca może przesłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej UMiG (nr. tel.: 22 484 24 41).  


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer