Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wszystkim sołtysom wszystkiego najlepszego

11 marca świętujemy Dzień Sołtysa. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa wszystkim sołtysom gminy Konstancin-Jeziorna podziękowania za wkład pracy w rozwój lokalnej społeczności oraz życzenia – pomyślności, zdrowia i sukcesów.

Sołtysi nie są ani politykami, ani urzędnikami, a rzecznikami wsi, którzy doskonale znają jej mieszkańców. Wiedzą jak z nimi rozmawiać i jak ich reprezentować. To właśnie sołtysi są najbliżej wszelkiego rodzaju potrzeb, które obserwują każdego dnia. Są również społecznikami inicjującymi różne przedsięwzięcia służące rozwojowi i integracji lokalnej wspólnoty. Sołtysi to osoby obdarzone dużym autorytetem i zaufaniem mieszkańców wsi, gdyż tylko takie osoby mogą być liderami życia społecznego. 11 marca jest ich święto.


Życzenia od burmistrza 

Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk przekazuje wszystkim sołtysom gminy Konstancin-Jeziorna serdeczne podziękowania i życzenia:

„Wyrażając uznanie dla Państwa zaangażowania w realizację przedsięwzięć na rzecz sołectwa, składam gorące podziękowanie za wkład pracy w rozwój naszej lokalnej społeczności.

Życzę pomyślności w życiu osobistym, sukcesów i wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców, samych przyjaznych ludzi wokół siebie oraz satysfakcjonującej współpracy, pełnej wzajemnego szacunku”.

Autor: Patryk Siepsiak

2021-03-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer