Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Życzenia burmistrza z okazji Dnia Strażaka

Na co dzień gaszą pożary, walczą ze skutkami nawałnic i wichur, wyjeżdżają do wypadków drogowych, a przede wszystkim ratują ludzkie życie. Strażacy, bo to o nich mowa w poniedziałek (4 maja) obchodzą swoje święto. Z tej okazji władze gminy Konstancin-Jeziorna składają wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom PSP oraz druhnom i druhom OSP serdeczne życzenia.


Niestety, w tym roku – z uwagi na epidemię koronawirusa – nie spotkamy się na gminnych obchodach Dnia Strażaka w Parku Zdrojowym, ale o życzeniach nie zapominamy: 

„W Dniu Świętego Floriana, patrona strażaków, składam wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Konstancin-Jeziorna serdeczne podziękowania za trud, poświęcenie, wielki dar serca, jakim jest Wasza piękna służba i zaangażowanie. Życzę bezpiecznych wyjazdów, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech święty Florian czuwa nad Wami!"

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

Autor: PWZ

2020-05-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer