Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja, w rocznicę w pełni demokratycznych wyborów samorządowych roku 1990, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. W tym roku przypada 30. rocznica tego ważnego wydarzenia.  Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa podziękowania i życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą naszą Małą Ojczyznę.


27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Tegoroczne święto jest jednak wyjątkowe – właśnie mija 30 lat od pierwszych w pełni demokratycznych wyborów samorządowych. Poniżej publikujemy podziękowania i życzenia burmistrza Kazimierza Jańczuka z okazji tego ważnego wydarzenia.

„ W Dniu Samorządu Terytorialnego oraz w 30. rocznicę w pełni demokratycznych wyborów samorządowych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą naszą Małą Ojczyznę. Podziękowania kieruję do byłych i obecnych radnych Rady Miejskiej, sołtysów i rad sołeckich, przewodniczących i zarządów osiedli oraz pracowników samorządowych. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, codzienny trud oraz ciężką pracę na rzecz gminy Konstancin-Jeziorna i jej mieszkańców. Życzę dużo zdrowia, niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej ważnej i odpowiedzialnej służbie oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym”.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
/–/ Kazimierz Jańczuk

Autor: Patryk Siepsiak

2020-05-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer