Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Czerwony Pająk w Kinie w Hugonówce

Czerwony pająk to niezwykle mroczny i trzymający w napięciu polski thriller z 2015 roku. Ten reżyserski debiut fabularny znanego operatora Marcina Koszałki został pozytywnie przyjęty nie tylko przez publiczność, lecz także polskich i zagranicznych krytyków.

Głównym bohaterem filmu jest Karol Kremer (świetna rola Filipa Pławiaka), młody chłopak, który pewnego dnia staje się świadkiem morderstwa. Po tym wydarzeniu zaczyna śledzić tajemniczego weterynarza (Adam Woronowicz) i odkrywa w sobie niebezpieczne pragnienia. Inspiracją do filmu były dwie opowieści o seryjnych mordercach. Jedną z nich była autentyczna historia działającego w latach 60 „wampirem z Krakowa”, a drugą – przerażająca miejska legenda o fikcyjnym mordercy tytułowym „Czerwonym Pająku”, którego domniemane zbrodnie budziły lęk w PRL-u. W filmie zagrali również Małgorzata Foremniak, Julia Kijowska i Wojciech Zieliński.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl w zakładce BILETY

KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), piątek, 13 stycznia, godz. 19.00

Sprzedaż biletów:

  • kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy od godz. 12:00
  • na stronie KDK w zakładce bilety

Zniżki:

Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:

Karta Dużej Rodziny. Karta Mieszkańca. Seniorzy ( od 65 roku życia) zniżka 15%

Autor:

2017-01-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer