Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Grand Budapest Hotel na otwarcie kina plenerowego

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezoniepokaz plenerowy , podczas którego będą mieli Państwo obejrzeć wspaniały film Wesa Andersona pt.„Grand Budapest Hotel”.

Grand Budapest Hotel


Głównym bohaterem filmu  jest Monsieur Gustave H (Ralph Fiennes),legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa (TonyRevolori) – boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennegorenesansowego obrazu, walki o rodzinny majątek i romansu – a wszystko to ze zmieniającą się Europą w tle. „Grand Budapest Hotel” to żywa,zabawna i ponadczasowa historia o przyjaźni, honorze i spełnionychobietnicach. Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym mieście uzdrowiskowym w nieistniejącym państwie europejskim Zubrowka, wzorowanym na krajachEuropy wschodniej. Reżyser oddał w filmie klimat lat trzydziestych orazminionej pięknej epoki.

1.07.2016 ( PIĄTEK) godzina 21:45, Amfoteatr Park Zdrojowy. Wstęp wolny.


Kino plenerowe w Amfiteatrze

Zapraszamy w każdy piątek lipca i sierpnia na kolejne filmowe projekcie w kinie plenerowym w Amfiteatrze. W programie klasyka, nowości i to, co zawsze lubimy oglądąć.

Autor: Grzegorz Żurawski

2016-06-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer