Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Klub Miłośników Kultury Francuskiej: Francja osobiście

Klub Miłośników Kultury Francuskiej po przerwie wraca do Konstancińskiego Dom Kultury. Gościem najbliższego spotkania w czwartek (29 października) będzie Tomasz Orłowski, ambasador tytularny. Zapraszamy o godz. 18.30 do Hugonówki.

Klub Miłośników Kultury Francuskiej spotyka się cyklicznie, raz w miesiącu. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powraca do Konstancińskiego Domu Kultury. Najbliższe spotkanie, którego tematem będzie: „Francja osobiście – wspomnienia ambasadora”, odbędzie się w czwartek (29 października) o godz. 18.30. 

Tomasz Orłowski, ambasador tytularny. Studiował archeologię, literaturę francuską i porównawczą oraz cywilizację średniowieczną na uniwersytetach: Łódzkim, Mikołaja Kopernika w Toruniu i w Poitiers. Od 1990 r. pracuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Był wicedyrektorem departamentów: Europy, Systemu Narodów Zjednoczonych, sekretarzem generalnym polskiego komitetu ds. UNESCO i dyrektorem Protokołu Dyplomatycznego. Ambasador RP we Francji, wiceminister Spraw Zagranicznych, ambasador RP we Włoszech. Obecnie wykłada w Akademii Dyplomatycznej MSZ i Institut d’Études Politiques w Paryżu. Członek korespondent Académie des Sciences morales et politiques.


Klub Miłośników Kultury Francuskiej: Francja osobiście – wspomnienia ambasadora

29 października 2020 r. (czwartek), godz. 18.30
Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15)
Wstęp bezpłatny, obowiązuje reżim sanitarny

Autor: KDK

2020-10-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer