Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konfrontacje część I - wystawa artystów

Od 24 lutego do 29 marca br. w Konstancińskim Domu Kultury czynna jest wystawa artystów z Konstancina-Jeziorny i okolic. Wystawa daje możliwość zapoznania się z aktualnym dorobkiem  artystów, oraz ich różnorodnością stylów, form i tematów.

„Konfrontacje” to cykliczna, przeglądowa wystawa artystów z Konstancina-Jeziorny i okolic. Można ją oglądać w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka) do 29 marca, od wtorku do niedzieli w godz. 11.00 - 18.00. Jest nie tylko okazją do zapoznania się z aktualnym dorobkiem, znanych już z wcześniejszych prezentacji artystów, lecz także z różnorodnością stylów, form i tematów, poprzez które się wypowiadają. Wzorem lat ubiegłych, ze względu na liczbę uczestników, wystawa będzie miała dwie odsłony. W części pierwszej udział wezmą ci zwani umownie „Tradycjonalistami”, związani niegdyś ze Stowarzyszeniu Twórców Sztuk Plastycznych TRIADA, działającym przy Konstancińskim Domu Kultury.

Konfrontacje część I - wystawa artystów

  • Od 24 lutego do 29 marca br., od wtorku do niedzieli, w godz. 11.00 - 18.00
  • Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
  • wstęp wolny

Autor: KDK

2019-03-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer