Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

O Przebiśniegu, co spał w kominie

W niedzielę 12 marca zapraszamy na O Przebiśniegu, co spał w kominie, opowieść Teatru Jumaja o umiejętności rozpoznawania dobra i zła, prawdy i kłamstwa oraz prawdziwej miłości. Zabawne i pouczające przedstawienie wprowadza dzieci oraz rodziców we wspaniały nastrój rozkwitającej wiosny.

Głównym bohaterem jest bardzo zamożny i władający potężnym królestwem Król Dobromił, który nie był pewien szczerości swoich poddanych. Postanawia więc wyruszyć w świat w poszukiwaniu najważniejszych wartości: dobra, prawdy i miłości. Podczas wyprawy ma niesamowite przygody i spotyka wiele barwnych postaci. Spektakl wyróżniają barwna scenografia, różnorodne, wspaniałe kostiumy, idealnie dobrana muzyka oraz pełna pasji i zaangażowania gra zawodowych aktorów. Wartka akcja oraz wciągająca i pouczająca fabuła zapewnia świetną, rodzinną zabawę.


Bilet dla dzieci – 10 zł, bilet dla dorosłych – 20 zł

Sprzedaż biletów: 

Zniżki:  Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów: Karta Dużej Rodzin, Karta Mieszkańca.

Niedziela, 12 marca, godz. 16.00, KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka)

Autor:

2017-03-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer