Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską, autorką Lilianny, III tomu sagi historycznej sagi historycznej Podróż po miłość.

Czy Ernest Hemingway, największy macho amerykańskiej literatury, jest wciąż atrakcyjny dla współczesnych kobiet i mężczyzn? Jak zmienił się wzorzec męskości w ostatnim stuleciu? Jaka jest cena sukcesu w pozbawionym skrupułów etycznych korporacyjnym świecie? Kariera czy wolność – co daje prawdziwe spełnienie? To pytania, które stawia konstancińska pisarka Dorota Ponińska w III tomie swojej trylogii Podróż po miłość zatytułowanym Lilianna. Zapraszamy na spotkanie autorskie poświęcone tej książce.

Rozmowie będą towarzyszyły pieśni o wolności Leonarda Cohena, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Krzysztofa Bratosiewicza.

Dorota Ponińska – polonistka, amerykanistka, menadżerka ds. Public Relations. Autorka trzytomowej sagi historycznej Podróż po miłość.

Krzysztof Bratosiewicz – inżynier, żeglarz, bard – amator. Otrzymał wyróżnienie na V Festiwalu Pieśni Narowistych im. Włodzimierza Wysockiego.

SPOTKANIE AUTORSKIE – DOROTA PONIŃSKA, autorka trylogii Podróż po miłość

Sobota, 9 kwietnia, godz. 17.00

Autor: Grzegorz Zurawski:

2016-04-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer