Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

To będzie bajkowy Dzień Dziecka

W najbliższą niedzielę (5 czerwca) zapraszamy do Parku Zdrojowego na "Bajkowy Dzień Dziecka". Będą pokazy iluzji i sztuki cyrkowej, przedstawienie dla dzieci i wiele więcej. 

Mnóstwo atrakcji

Wprawdzie święto wszystkich dzieci obchodziliśmy 1 czerwca, ale w Konstancinie-Jeziornie będziemy z tej okazji bawić się w najbliższą niedzielę (5 czerwca). Zapraszamy do Parku Zdrojowego na "Bajkowy Dzień Dziecka". Czeka mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. W programie m.in.: warsztaty w laboratorium Gargamela i ogromne gry planszowe. Mali czytelnicy dowiedzą się też jak powstaje książka. 

Bajkowe postaci

Dodatkowo spotkacie Kubusia Puchatka z przyjaciółmi, przybijecie "piątkę" Guliwerowi. Będzie okazja zaszaleć w krainie cyrkowców oraz wejść do pojazdu Strażaka Sama. Ponadto poszukamy magicznego domu dla bezdomnych zwierząt. To jeszcze nie koniec atrakcji. Mamy dla was koncert bajowych piosenek, pokaz iluzjonistki oraz przedstawienie „Miś Uszatek”. Wszystko to na deskach amfiteatru. Nie zabraknie dmuchańców, animacji sportowych, stoisk handlowych i gastronomicznych. Zaczynamy o godz. 12.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-06-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer