Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warsztaty gitarowe online

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty gitarowe. Zajęcia odbędą się online w dwóch terminach – 28 kwietnia i 5 maja. Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Oto tematyka planowanych zajęć:

  • 28 kwietnia (środa) godz. 19.00 – Ćwiczenia w biegłości palców prawej dłoni, w technice fingerstyle. Nauka bardziej złożonych uderzeń podczas gry akordowej, na bazie utworu Kansas „Dust in the Wind”;
  • 5 maja (środa) godz. 19.00 – Ćwiczenia wzmacniające siłę palców lewej dłoni, szczególnie podczas chwytania kilku strun jednocześnie, na bazie utworu Henry’go Mancini „Pink Panther”.


Prowadzący

Zajęcia online poprowadzi Darek Kwiatkowski – multigitarzysta (gra na gitarze klasycznej, akustycznej, 12-strunowej, elektrycznej, basowej, ukulele), kompozytor współczesnej muzyki chrześcijańskiej, instruktor Konstancińskiego Domu Kultury.


Zapisy

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Szczegóły na Facebooku KDK (link otwiera się w nowym oknie) oraz na stronie: hugonowka.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor:  KDK

2021-04-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer