Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Złote jajko wg Teatru Igraszka w Hugonówce

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka. Przedstawienie teatralne na motywach bajki Władymira Orłowa w wykonaniu Teatru Igraszka w niedzeilę w Hugonówce.

Ze skradzionego jajka zamiast kury wykluwa się kogucik – trzeba go wychować… Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie? W „Złotym jajku” dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Nasz spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego. Nie zabraknie tego, do czego przyzwyczaiła „Igraszka”: dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i – co najważniejsze – uśmiechu na twarzach naszych widzów.

Bilet dla dzieci 5 zł, bilet dla dorosłych 10 zł do nabycia w kasie KDK, miejsca nienumerowane.

Bajkowa Niedziela, Złote jajko, Teatr Igraszka

20.03.2016 godz. 16.00. KDK ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna

Autor: Grzegorz Żurawski

2016-03-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer