Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dołącz do nas! Zatańczymy belgijkę

Taniec, śpiew, muzyka, a przede wszystkim świetna zabawa. Już w najbliższą niedzielę (14 czerwca) roztańczymy Konstancin-Jeziornę. O godz. 17.00 wyruszymy w magiczną podróż przez świat. Nie zabraknie zorby i oczywiście belgijki.

„Z Belgijką podróż przez świat" to godzina wypełniona tańcami integracyjnymi zarówno z Polski, jak i z Europy. Nie zabraknie m.in.: zorby, tańca irlandzkiego, a także oczywiście belgijki. W magiczną podróż zabierze nas wodzirej Tomasz Nowicki, a wyruszymy w nią już w najbliższą niedzielę (14 czerwca) o godz. 17.00. Zbiórka przed Konstancińskim Domem Kultury Hugonówką przy ul. Mostowej 15. – Naszym celem jest integracja różnych środowisk, mieszkańców Konstancina-Jeziorny i sąsiednich gmin – podkreśla Tomasz Nowicki, pomysłodawca wydarzenia. – Taniec wyzwala energię, stajemy się otwarci na otoczenie, a co za tym idzie - częściej się uśmiechamy.

Zapraszamy dużych i małych, niskich i wysokich, grubych i chudych. Świetna zabawa gwarantowana. A tak bawiliśmy się rok temu.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer