Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przepióreczka i Sonata znów na podium

Fantazja polska oraz układy rewiowy i country poprowadziły młodych tancerzy z Konstancina-Jeziorny po kolejne laury. Zespoły Przepióreczka i Sonata święciły triumfy na XXV Przeglądzie Warszawskiej Twórczości Artystycznej.

Ta impreza należała do nich. Młodzi tancerze z Konstancina-Jeziorny byli bezkonkurencyjni i w świetnym stylu wywalczyli miejsca na podium XXV Przeglądu Warszawskiej Twórczości Artystycznej. W kategorii zespołów starszych Przepióreczka zajęła pierwsze miejsce, a na szczyt poprowadził ich układ "Fantazja polska". Z kolei Sonata I i Sonata II wytańczyły zaszczytną drugą pozycję. Grupy zostały docenione za układy - rewiowy i county. 

Przepióreczka i Sonata II wystąpią 14 czerwca na koncercie finałowym w amfiteatrze Parku Sowińskiego na Woli. Tego samego dnia oba zespoły będzie też można zobaczyć w konstancińskim Parku Zdrojowy z okazji Dni Konstancina.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer