Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Uwaga! PGE Dystrybucja informuje o przerwie w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy piątek (26 czerwca) prądu nie będą mieli mieszkańcy ulic: Polnej, Świetlicowej, Ogrodowej, Zielonej, Warszawskiej i Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie.

Wyłączenie prądu związane jest z prowadzoną przez PGE Dystrybucję konserwacją i modernizacją urządzeń energetycznych. Tym razem przerwę w dostawie energii zaplanowano w najbliższy piątek (26 czerwca) w godzinach od 8.00 do 13.00. 

Wyłączenie zasilania obejmie ulice: Polną, Świetlicową, Ogrodową, Zieloną Warszawską - w tym: komisariat policji, urząd miasta i gminy, Bank Millenium, a także ul. Bielawską (m.in. sklep Top Market) w Konstancinie-Jeziornie. 

Firma przeprasza wszystkich odbiorców za niedogodności wynikającej z planowanym brakiem dostawy energii elektrycznej oraz za ewentualne zmiany czasu trwania przerwy w zasilaniu. 

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerami telefonów: 991 i 22-340-41-00. Można je również znaleźć na stronie internetowej www.warszawa.pgedystrybucja.pl w zakładce - Planowane wyłączenia.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer