Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia

Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia organizowane przez Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzieci mogą liczyć m.in. na: gry sportowe, zajęcia artystyczne i wycieczki. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

Zajęcia sportowe, wycieczki rowerowe i wyjścia na basen - to tylko część propozycji, które od 29 czerwca do 10 lipca, w ramach sportowego „Lata w mieście”, oferuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Spotkania dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej będą odbywały się w godz. 9.00-13.00. Czekają m.in.: zajęcia sportowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także wyjścia na basen. Koszt udziału w półkoloniach to 80 zł.

Dla starszych ośrodek przygotował zajęcia w godz. 11.00-13.00 (kl. IV--VI) oraz 13.00-15.00 (gimnazjaliści i młodzież do 18 lat). Dla nich przewidziano m.in.: gry, zabawy zespołowe i turnieje. W tym przypadku koszt udziału w zajęciach to 20 zł. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i wpłaty przyjmowane będą do 19 czerwca. 

Równie atrakcyjnie zapowiadają się spotkania, na które dzieci w wieku 6-12 lat zaprasza Konstanciński Dom Kultury. Od 6 do 17 lipca (w godz. 10.00-14.00) nikt nie będzie się nudził. Zaplanowano m.in.: warsztaty edukacyjne i artystyczne, projekcje filmowe, wycieczki autokarowe i piesze, a także gry i zabawy ruchowe. Zapisy na „Kulturalne lato z KDK” będą prowadzone do 16 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, z wyjątkiem wycieczek autokarowych.


INFORMACJE I ZAPISY:

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer