Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wrotkarze powalczą w mistrzostwach

W ten weekend (od 12 do 14 czerwca) na torze w Słomczynie rozegrane zostaną Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać w Internecie. Emocje gwarantowane. Zapraszamy!

O puchary i nagrody na torze wrotkarskim przy Zespole Szkół nr 4 (ul. Wilanowska 218) w Słomczynie powalczą najlepsi zawodnicy z kraju i z zagranicy. Organizatorami zawodów są: Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania w piątek (12 czerwca) od godz. 18.00, a w sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) od godz. 9.00. Zmagania sportowców będzie można oglądać również w Internecie. Relacja na żywo prowadzona będzie na stronie internetowej: live.knc.pl.

Patronat nad imprezą objęli Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer