Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zrób zdjęcie, wygraj podróż i koncert

Chcesz wygrać podróż marzeń, nowoczesnego laptopa, a dla swojej miejscowości ogólnopolską kampanię reklamową i megakoncert gwiazd? Nic prostszego! Zrób kilka zdjęć projektom dofinansowanym z funduszy europejskich, a następnie do 3 lipca prześlij je wraz z formularzem zgłoszeniowym do organizatora konkursu "Europa to my".

Organizatorem konkursu "Europa to my" jest grupa Eurozet, nadawca takich stacji jak m.in. Radio Zet, Radio Zet Gold, Antyradio czy Radio Plus, a partnerami - Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy rozejrzeć się po swojej okolicy, wybrać projekt dofinansowany z Unii Europejskiej w latach 2007-2013 i zrobić mu kilka zdjęć, dodać opis, a następnie całość wysłać przez stronę www.europatomy.eu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch etapach - do 22 czerwca i do 3 lipca.

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich - w przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez beneficjentów. 6 lipca kapituła konkursu wyłoni 20 finalistów. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe. Zwycięzcę poznamy 27 lipca. Dodatkowo w lipcu wszystkich dwudziestu finalistów odwiedzi ekipa telewizyjna, która przygotuje audycję o miejscowości. Efekty jej pracy zobaczymy w TVP1.

Warto wziąć udział w zabawie, bo czekają naprawdę atrakcyjne nagrody. Są to m.in.: voucher o wartości 20 tys. zł na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany przez siebie zakątek Europy. W miejscowości, która zwycięży w internetowym głosowaniu zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Jego główną atrakcją będzie megakoncert z udziałem m.in. Edyty Górniak, zespołu Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff. Całość na żywo pokaże telewizyjna "jedynka". Dodatkowo zwycięska miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców, a finałowa dwudziestka uczestników po nowoczesnym laptopie. Szczegóły na stronie www.europatomy.eu.

W gminie Konstancin-Jeziorna miejscami, które zmieniły się dzięki unijnym funduszom są Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego oraz willa Hugonówka (siedziba Konstancińskiego Domu Kultury) przy ul. Mostowej 15. Weź aparat, zrób im kilka zdjęć i zgłoś do konkursu. Zachęcamy do udziału w zabawie. 

Więcej o powyższych inwestycjach piszemy w zakładce Fundusze zewnętrzne/Fundusze unijne.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-06-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer