Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zgłaszaj, głosuj i wygrywaj!

Cały czas przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Perły Mazowsza 2015”, organizowanego przez Stowarzyszenie Perły Mazowsza Lokalna Grupa Działania oraz gminy powiatu piaseczyńskiego. Warto wziąć udział w zabawie, bo czekają atrakcyjne nagrody.

Promocja przedsiębiorców

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie: najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie oraz najpopularniejszych wydarzeń promocyjnych – przy aktywnym udziale mieszkańców poszczególnych gmin.

Zgłoszenia

W konkursie mogą brać udział podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne, które wypełnią formularz lub ankietę dostępną poniżej lub na stronie www.przegladpiaseczynski.pl.

Nagrody

Wypełniony formularz lub ankietę należy wrzucić do urny znajdującej się na parterze Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Warszawskiej 32. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, czekają atrakcyjne. 


Autor: Patryk Siepsiak

2015-12-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer