Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejne laury dla Sonaty

Zespół Tańca Nowoczesnego i Artystycznego "Sonata I" zdobywa kolejne laury. Tym razem na Ursynowskim Przeglądzie Tanecznym Dzieci i Młodzieży. Grupa z Konstancina-Jeziorny zajęła trzecie miejsce.

Blisko 700 osób wystartowało w III Ursynowskim Przeglądzie Tanecznym Dzieci i Młodzież, który 19 kwietnia odbył się w warszawskiej Arenie Ursynów. Zespoły zaprezentowały się zgodnie z podziałem wiekowym w tańcach hip-hopowych i innych.

Konstancin-Jeziornę na imprezie reprezentowała "Sonata I". Zespół działający przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w kategorii wiekowej powyżej 15 lat zajął III miejsce, uplasował się tuż za Etiudą. Obie grupy prowadzi Lidia Leszczyńska, choreograf.

Warto wspomnieć, ze pasja młodych tancerek połączona jest z ich wieloletnią pracą z instruktorem. Niektóre dziewczęta ćwiczą z panią Lidią od 6. roku życia. To doskonały przykład dla młodych ludzi jak realizować konsekwentnie i z zaangażowaniem swoje marzenia i pasje.

Autor: PWOS

2015-04-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer