Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs dla rolników i sołtysów

Już po raz szósty Oddział Regionalny KRUS w Warszawie organizuje konkurs dla rolników i sołtysów z całego Mazowsza. Termin zgłoszeń mija 10 maja. Na laureatów czekają cenne nagrody.

Współorganizatorami konkursu są jednostki samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego. Do udziału w rywalizacji KRUS zaprasza osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Konkurs przebiega w 2 etapach (Placówki Terenowej KRUS i wojewódzkim). Zadaniem uczestnika będzie rozwiązanie testu wiedzy z zakresu zasad BHP podczas pracy w rolnictwie. Laureat pierwszego miejsca etapu terenowego reprezentować będzie swoją placówkę w etapie wojewódzkim.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Placówkach Terenowych KRUS lub do pobrania poniżej. Termin zgłoszeń mija 10 maja. Zachęcamy do udziału w konkursie. Na laureatów czekają cenne nagrody ufundowane przez organizatorów.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-04-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer