Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna na targach

Ponad setka wystawców, kilka tysięcy zwiedzających. W Warszawie już po raz dwudziesty odbyły się Targi Turystyki i Wypoczynku Lato. W tegorocznej edycji udział wziął także Konstancin-Jeziorna. Wspólnie z Mazowszem prezentowaliśmy to co w gminie najpiękniejsze i najciekawsze.

Organizowana od 20 lat impreza jest świętem branży turystycznej. W tym roku do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie przyjechało ponad 130 wystawców. W jednym miejscu przez trzy dni (od 17 do 19 kwietnia) można było znaleźć niemal wszystko, co jest niezbędne do organizacji udanego urlopu lub krótkiego wypoczynku w kraju i za granicą. Swoje walory turystyczne zachwalali m.in. Małopolska, Podlasie i Lubelszczyzna. 

Na targach nie zabrakło też Mazowsza, na stoisku którego w piątek (17 kwietnia) prezentował się Konstancin-Jeziorna. Przedstawiciele Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi magistratu zachęcali zwiedzających do odwiedzenia tej podwarszawskiej, urokliwej miejscowości. Zainteresowani mogli liczyć na foldery, mapy, przewodniki i broszury informacyjne. Z kolei w konkursie wiedzy na temat jedynego uzdrowiska na Mazowszu do wygrania były m.in.: koszulki, długopisy, breloki i książki. Chętnych nie brakowało.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-04-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer